Hakkımızda

ALK Car Rental , sektördeki ilk atılımını 2014 yılında hayata geçirmiş ve bugün büyük bir hızla girişimlerine devam etmekte olup aynı zamanda  alanındaki en başarılı örneklerden biridir.
 
ALK Car Rental 2015 yılından bu yana internet üzerinden müşterilerine son dakika fiyatı sunmakta olan ilk ve hala tek araç kiralama firmasıdır. ALK Car Rental internet sayfası www.denizlikiralikarac.com üzerinden araç kiralamakta olan ziyaretçiler hem doluluk bazlı özel fiyatlardan faydalanmakta, aynı zamanda hemen ödeme seçeneği ile indirimler kazanmaktadır.
 
Araç kiralama ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızın çözümlerini tek bir çatı altına toplayan ALK Car Rental , günlük araç kiralama, aylık ve yıllık kiralama, şoförlü servis ve transfer hizmetleri ile Leasing hizmetleri sunmaktadır.
 
ALK Car Rental filosunda otomotiv pazarının en güçlü markaları olan BMW, Mercedes-Benz, VW ve Ford gibi araçlarla hizmet vermektedir. ALK Car Rental kurumsal araç filosunun %80’dan fazlası Premium araç markalarından oluşmaktadır. 
 
ALK Car Rental global hedefi doğrultusunda, ALK Car Rental' in kuruluşunun 2. yılı olan 2016 yılında, günlük kiralamada Denizli pazarının lideri olmayı hedeflemektedir.